Hankó Balázs, a Kulturális és Innovációs Minisztérium minisztere, Zsigó Róbert a minisztérium miniszterhelyettese és Závogyán Magdolna kultúráért felelős államtitkár az államalapítás ünnepe alkalmából állami elismerésekkel tüntette ki többek között a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ munkatársait is.

Magas színvonalú munkájáért Magyar Érdemrend lovagkereszt polgári tagozat kitüntetést vehetett át

Dr. Battyáni István, a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Orvosi Képalkotó Klinikájának radiológusa

valamint

Prof. Dr. Szapáry László, a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Neurológiai Klinika neurológusa, a Magyar Stroke Társaság elnöke.

Magas színvonalú szakmai munkájáért Magyar Ezüst Érdemkereszt polgári tagozat kitüntetést vehetett át

Pataki Beatrix orvosdiagnosztikai képalkotó analitikus, a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Orvosi Képalkotó Klinikájának ápolásszakmai igazgatóhelyettese.

Gratulálunk az elismerésekhez és további sok sikert kívánunk áldozatos munkájukhoz!

2024. augusztus 17. szombat