KK hivatalos közlemények - 2020. november 5, csütörtök

Tájékoztató a PTE KK Akác u. 1.szám alatt működő Klinikák betegellátásáról

BETEGTÁJÉKOZTATÓ

Tisztelt Betegeink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ 7632 Pécs, Akác u. 1. sz. alatti telephelyén működő klinikák betegellátása 2020. november 5. napjától az alábbiak szerint történik:

Szemészeti Klinika

Bőr-, Nemikórtani és Onkodermatológiai Klinika

Teledermatológiai e-mail cím: borklinikapecs@gmail.com

Ortopédiai Klinika

Kérjük az időponttal már rendelkező betegeket, hogy a megadott időpont előtt fél órával jelentkezzenek a Gyermekgyógyászati Klinika József Attila úti épületében
(Bajnok utca felől balra a porta mellett) járványügyi vizsgálat elvégzése céljából. Ezt követően fáradjanak át a József Attila út 1. szám alatti rendelőbe.

Szükség esetén a 72/536-000/37896 telefonszám hívható.

Reumatológiai és Immunológiai Klinika

Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Intézet

Felhívjuk betegeink figyelmét, hogy orr- szájmaszk viselése kötelező a Klinikai Központ teljes területén. Az ellátást megelőzően testhőmérséklet mérés, kézfertőtlenítés, járványügyi nyilatkozat kitöltése szintén kötelező, munkatársaink az orr- szájmaszk helyes viselését ellenőrzik.

Megértésüket köszönjük.

Klinikai Központ