KK hírek - 2018. március 19, hétfő

Állami elismerések a nemzeti ünnep alkalmából (videointerjúval frissítve)

Az 1848/49-es forradalom és szabadságharc emléke előtt tisztelgő nemzeti ünnepünk, március 15-e alkalmából a Parlamentben Magyar Érdemrend és Magyar Érdemkereszt kitüntetéseket adott át szerdán Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere.

A Magyar Tudományos Akadémia doktorai, illetve az akadémiai intézményhálózatban dolgozók közül a nemzeti ünnep alkalmából a Magyar Érdemrend tisztikeresztje polgári tagozata kitüntetést kapta Prof. Dr. Komoly Sámuel, a Magyar Tudományos Akadémia doktora, a Pécsi Tudományegyetem Neurológiai Klinikájának egyetemi tanára valamint Dr. Veszprémi Béla szülész-nőgyógyász szakorvos, klinikai genetika szakorvos, a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központja Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikájának egyetemi docense, a Prenatális Diagnosztikai Központ vezetője.

Szívből gratulálunk a kitüntetetteknek!